KONST / Litografier / Färglitografi 7897539
nr 789 7539
Färglitografi
Signerad, 32/75, "Komako", motivets mått: 36x33
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:50:50
100 kr
150 kr
150 kr